Telefon: 0530 495 15 05

Adana VİP Transfer Hizmetleri

Adana VİP Transfer Hizmetleri

Firmamız ayrıcalıklı ve şahsa özel hizmet almak isteyen müşterilerimizin diledikleri yerden diledikleri yere ulaşım sağlamasını gerçekleştirmektedir. Adana vip transfer hizmeti özellikle aktif iş hayatında ulaşım sıkıntısını aşmak için tercih edilmektedir. Kurumsal bir firma olan Adana Tur misafirlerinizi karşılamanızda ulaşım sıkıntısını sıfıra indirgemektedir. Uzman kadrolu şoförlerimiz sizi güvenli ve konforlu bir şekilde dilediğiniz noktaya taşıyacaktır.

Araçlarımız son model olup, bakımları aksatılmadan yapılmaktadır. Her aracın muayenesi aksatılmadan yapılıp, araç son model teknolojik ürünlerle donatılmaktadır. Birden çok araç seçeneği olan kurumsal firmamızdan dilediğiniz araçla ilgili bilgileri internet sitemizden ya da direkt bize ulaşarak öğrenebilirsiniz. Araçlarımız yüksek kalite sunmasına karşın bütçe dostu şekilde ayarlanmıştır. Her bütçeye ve beklentiye uyan geniş araç çeşitlerimizle sizler için çalışmaktayız.

Firmamız 7 gün 24 saat online hizmet vererek her an bir tık uzağınızdadır. Adana’nın en tanınmış ve kurumsal vip araç transfer firmalarından olma yolunda hızlı adımlarla ilerlemekteyiz.

İş için tercih edilmesinin yanı sıra, yurt dışından gelen gurbetçilerimizin talebi de yoğun olmaktadır. Havalimanından itibaren sizinle birlikte olan araçlarımız sizi isteğiniz doğrultusunda gezdirerek evinizdeymiş gibi hissettirir. Sertifikaları ve eğitimleri belirli dönemlerde yenilenen şoförlerimiz size en iyi hizmeti vermek için sürekli olarak çalışmaktadır.

Transfer işlemleriniz en kaliteli ve bakımı yapılmış araçlarla dilediğiniz yere sizi götürmek için hazır olmaktadır. Adana vip transfer hizmeti sayesinde otopark arama, trafikteki olumsuz durumlarla karşılaşma, direksiyon başında tatilin tadını çıkartamama gibi durumlardan kurtulursunuz.

Güler yüzlü ve işinde uzman kişiler tarafından taşınıyor olmanın verdiği güven hissi ile huzur içinde seyahat edebilirsiniz. Tüm araçlarımızda yer alan navigasyon sistemi sayesinde ulaşımınız son derecede rahat geçecektir. Tüm vip transfer araçlarımızda rahat koltuklar, mini buzdolabı, klima, TV ve çok daha rahat etmeniz için her şey mevcut olarak sizlere sunulmaktadır.

Erken rezervasyon imkânlarından faydalanarak en uygun fiyatlarla vip transfer hizmetine sahip olabilirsiniz. Unutamayacağınız bir deneyim yaşamak için sayfamızı ziyaret ederek ulaşım numarasına ulaşabilir ya da online olarak dilediğiniz aracı ayırtabilirsiniz.

Alış/Dönüş Bilgileriniz

Alış Bilgileriniz;
Dönüş Bilgileriniz;

Kişisel Bilgileriniz

Adınız Soyadınız
E-Posta
Gsm No
Mesajınız

© 2017 Adana Vip Transfer - Her hakkı saklıdır